» » 355 тисяч українців вже скористалися безвізом. За новими паспортами - черги

355 тисяч українців вже скористалися безвізом. За новими паспортами - черги

355 тисяч українців вже скористалися спрощеною системою подорожей всього за півроку - про це повідомляє новий "Євроінтеграційний дайджест" від команди Офісу Віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та проекту Association4U.
Інфографіка. Кількість громадян, які скористалися безвізовим режимом із ЄС за перші півроку.
Цей "Євроінтеграційний дайджест" був презентований херсонським журналістам під час прес-туру, що був організований Українським кризовим медіа центром для журналістів Одеської, Донецької та Херсонської областей.
Дайджест та роботу офісу Віце-прем’єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України презентували Лідія Єршихіна та Петро Жижиян.
Як відомо, на сьогодні отримання закордонних паспортів нового зразка вже перетворилася для херсонців у серйозну перешкоду. Сміливців чекають довжелезні черги в усіх пунктах, де можна отримати паспорт. Ажіотажу додає також громадяни України, які мешкають на території окупованого Криму. Ця проблема опинилася в центрі уваги Постійного Представника Президента України В Автономній республіці Крим Бориса Бабіна, який ініціює створення додаткових пунктів видачі паспортів та надання адміністративних послуг для мешканців Криму поблизу лінії розмежування з окупантами. 

Довідково. Всі бажаючи отримувати випуски "Євроінтеграційного дайджесту" можуть підписатися "Євроінтеграційного порталу" скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый