незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса Постоянно сталкиваюсь с недоверием окружающих к вакцинам от Ковида. Бытует почему-то такое опасливое мнение даже в моём окружении. Поэтому хочу показать, что вакцинация - это важно, безопасно и необходимо, ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Батьківщина" відзвітувала про свої ініціативи в ремонті обласних доріг

"Батьківщина" відзвітувала про свої ініціативи в ремонті обласних доріг

Фракція «Батьківщина» в Херсонській облраді ініціювала внесення змін до обласної програми проведення ремонтних робіт та утримання автомобільних доріг загального користування на 2017-2018 роки - Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної партійної організації.

«Проблема ремонту доріг – одна з найболючіших для Херсонської області. Дороги перебувають у вкрай жахливому стані. Тому ми пропонуємо внести зміни до обласної програми проведення ремонтних робіт та утримання автомобільних доріг загального користування, аби відремонтувати їх відповідно до європейських стандартів», – звернулася на сесії до колег депутат Херсонської облради, член фракції «Батьківщина» Галина Мороз.

На переконання «батьківщинівців», у першу чергу необхідно провести ремонтні роботи на таких трасах, як Берислав – Велика Олександрівка – Високопілля та Давидів Брід – Калинівське – Бобровий Кут.

Депутати Херсонської обласної ради підтримали пропозицію «Батьківщини».

Нагадаємо, ВО "Батьківщина" під час місцевих виборів 2015 року отримав дев'ять депутатських місць в обласній раді (третій результат). Через рік депутати ВО "Батьківщина" ініціювали створення в обласній раді нової коаліції, в результаті представник її фракції Владислав Мангер очолив обласну раду. Через кілька місяців кілька депутатів з Радикальної партії Олега Ляшка перейшли до ВО "Батьківщини". В результаті, голова та перший заступник голови обласної ради є представниками ВО "Батьківщини".

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica