незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Нардеп Співаковський звертається до мера, прокурора та керівництва обласної поліції щодо херсонських доріг

Нардеп Співаковський звертається до мера, прокурора та керівництва обласної поліції щодо херсонських доріг

Народний депутат Олександр Співаковський незадоволений станом доріг в Херсоні.

Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Сьогодні пройшов по вулиці Кримській від вул.Чорноморськоі до Видригана. Знову побачив знущання над Херсонськими дорогами. Без огорожі, без розміщення інформації про дозвіл, про виконавця, про терміни виконання. В зв'язку з цим роблю офіційний запит до мера міста Володимира Васильовича Миколаєнка, до прокурора області, до керівництва національної поліції області відповісти на поставлені вище питання. А головне - до яких пір місцева влада так буде не поважати своїх мешканців. Відноситися до них таким цинічним чином??? Чи знову буде чекати доки громадяни не підуть на майдан. Звертаюсь до Вас Володимир Васильович. Ми Вас обирали. Я особисто виступав за Вас як за людину для якої інтереси простої людини понад усе. Знайдіть волю для того, щоб Херсонці пишалися нашою інфраструктурою!!!", - написав народний депутат.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica