незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Депутата Каховської міськради від "Батьківщини" звинувачують у продажі самогонки

Депутата Каховської міськради від "Батьківщини" звинувачують у продажі самогонки

Про це повідомляє каховський журналіст Олег Батурін на своїй сторінці в Фейсбуці.
 
"Надійшли звернення від громадян до міського голови і секретаря ради з приводу поведінки депутата Пархоменка, - на сесії міськради заявив голова депутатської комісії з питань регламенту, етики, засобів масової інформації, зв"язку з громадськими організаціями, забезпечення законності, правопорядку та антикорупційної діяльності Олександр Глущенко. 


Суть заяви: 

Пархоменко торгує алкоголем. Колективну скаргу на нього написали сусіди. В поліції вона була зареєстрована 28 квітня 2016 р., депутата притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 176.


Комісія визнала дії депутата Пархоменка неприйнятними, тим більше, що він є членом депутатської комісії з питань культури, освіти, молоді, спорту, соціального захисту населення та охорони здоров"я і вирішила направити рекомендації представникам партії "Батьківщина" для прийняття відповідних заходів впливу", - додав О. Глущенко.


Голова фракції ВО "Батьківщина" у міськраді Руслан Романенко на сесії не зміг пояснити, що буде далі з цим зверненням і з його однопартійцем Пархоменком. сказав лише, що це вирішуватиме обласне керівництво партії.


Сам Віктор Пархоменко назвав звинувачення на свою адресу "політичним замовленням" і розповів, як представники "Батьківщини" міста погрожували йому і вимагали відмовитися від мандату.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica