незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Книжковий новорічний подарунок: детектив про підпілля ОУН у Херсоні

Початок нового року почався з приємної несподіванки - виходу цікавої незвичної книжки Олександр Меньшов "Репринти незакінчених чернеток". Олександр Меньшов - херсонець, вдумливий історик, цікавий публіцист. Вже давно читаю його замітки в соціальних ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » У Білозерці стартує програма навчання для сучасних депутатів

У Білозерці стартує програма навчання для сучасних депутатів

Білозерська об’єднана територіальна громада стала учасником проекту «Депутат XXI сторіччя», який реалізовується в Черкаській, Одеській, Херсонській, Кіровоградській, Вінницькій і Київській областях. Протягом травня-листопада 2018 року в рамках проекту в Білозерській ОТГ планується серія навчальних семінарів (майстерень) для депутатів місцевих рад та їх помічників. Перша майстерня з теми «Новий депутат: Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні» відбудеться вже 14-15 травня в приміщенні Білозерської селищної ради, в кабінеті голови.  

Під час дводенного навчання будуть розкриті такі теми: «Об'єднана громада: Нові повноваження. Нові обов'язки», «Депутатські ризики: Від електронного декларування до конфлікту інтересів», «Новий депутат - шлях від статиста до реформатора», «Програмно-цільовий метод бюджетування» та інші теми, корисні для місцевого депутата.

Тренери не тільки розкажуть теоретичний матеріал, а й проведуть практичні вправи з учасниками майстерні, роботу в групах.

Всі учасники будуть забезпечені учбовими матеріалами і харчуванням під час навчання. За підсумками всіх 3 майстерень будуть вручені сертифікати. До участі в майстерні запрошується місцеві депутати, їх помічники, особи які планують балотуватися. Для участі в майстерні «Новий депутат: Депутатська діяльність в контексті реформи місцевого самоврядування в Україні» необхідно заповнити просту гугл-форму, щоб координатор проекту міг зв’язатися з вами та надіслати остаточну програму майстерні та в подальшому інформаційні матеріали – https://goo.gl/forms/NH8MSAJ6j3BwGPtn2

Довідка про проект: Проектом «Депутат XXI сторіччя» передбачається розробка та організація серії навчальних семінарів (майстерень) для депутатів місцевих рад та їх помічників. Головні акценти навчання будуть націлені на виклики пов'язані з реформуванням місцевого самоврядування в Україні, на отримання знань і навичок, необхідних депутату в сучасному світі. Також проект передбачає вивчення і імплементацію світового досвіду та успішних практик народного представництва в провідних демократичних країнах. Проект здійснює Черкаська обласна організація Комітету виборців України, за підтримки фонду The National Endowment for Democracy (США).

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica