» » Безоплатна правова допомога стане доступною для мешканців Новорайської ОТГ

Безоплатна правова допомога стане доступною для мешканців Новорайської ОТГ

Новорайська ОТГ прийняла Програму надання безоплатної правової допомоги. Тепер даний механізм почне працювати в громаді й мешканці сіл зможуть отримувати юридичні консультації.

Ще в травні експерти херсонського офісу Мережі правового розвитку поспілкувалися з головою Новорайської ОТГ (Бериславський район) та провели в громаді круглий стіл з теми «Проблеми та перспективи запровадження безоплатної правової допомоги в громаді».

Керівник проекту Василь Касьянов та експерт проекту Олександр Мошнягул розповіли керівництву громад, представникам виконкому та депутатам про всеукраїнську мережу правової допомоги та про те, що є можливість впровадити центр надання безоплатної правової допомоги в громаді, але для цього необхідно прийняти місцеву Програму, яка дозволить залучати спеціалістів.

Експерти херсонського офісу Мережі правового розвитку передали в громаду розроблені ними зразки типових НПА й вже сьогодні, завдяки розумінню з боку керівництва громади, всі необхідні документи були прийняті.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый