» » Херсонські депутати та громадські активісти вчилися мислити глобально, діяти локально

Херсонські депутати та громадські активісти вчилися мислити глобально, діяти локально

Знову навчання в рамках проекту «Депутат XXI сторіччя» об'єднало найактивніших херсонських депутатів та громадських активістів у Кризовому медіа-центрі. Цього разу на них чекала майстерня з теми «Мисли глобально – дій локально: світовий досвід для розвитку громади».

Досвідчені тренери Микола Макуха та Марина Макуха розповіли учасникам навчального семінару, як відбувалося становлення представницької демократії в світі, розібрали "по кісточках" одну з найболючиших проблем в місті - проблему з громадським транспортом, намалювали портрет члена громади та визначили його потреби та як їх можна реалізувати.

Наприкінці майстерні найактивніші учасники серії навчань отримали сертифікати.

Майстерня відбулася в рамках проекту «Депутат XXI сторіччя», який реалізовується Черкаською обласною організацією Комітету виборців України в Черкаській, Одеській, Херсонській, Кіровоградській, Вінницькій і Київській областях.

Проект реалізується Черкаською обласною організацією Комітету виборців України за підтримки The National Endowment for Democracy (NED).

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый