» » Окупаційний режим у Криму бере у заручники членів родин українських держслужбовців

Окупаційний режим у Криму бере у заручники членів родин українських держслужбовців

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв прокоментував затримання 12 грудня на адміністративній межі з окупованим Кримом Едема Бекирова.
Губернатор вважає, що  Елементів є, фактично, заручником, якого взяла  окупаційна влада у зв'язку із принциповістю  та активної проукраїнської позиції його дружини Гульнари Бекирової, заступника голови Генічеської райдержадміністрації.

"Саме через активну проукраїнську позицію Гульнари Бекирової окупанти вирішили помститися їй, захопивши її чоловіка!!! 
Діі окупантів є принизливими і жалкими, але українські люди сильні духом і витримають будь-які випробування заради держави та народу.
 Тож, ми на разі, звертаємося до усіх компетентних представників, правоохороних органів і державної безпеки, уповноважених з прав людини, щоб разом вимагати негайного звільнення наших заручників. 
Ми мусимо врятувати життя громадського активіста, вірного українського сина - кримського татарина Едема Бекирова", - заявляє голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый