незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Бюджетний процес в Новій Каховці. Частина депутатів покинула сесію

Бюджетний процес в Новій Каховці. Частина депутатів покинула сесію

20 грудня 2018 року під час проведення бюджетної сесії депутати від партій «Совість України» та «Укроп» вирішили покинути залу. 


Зроблено це в знак протесту проти того, що депутатська більшість повністю ігнорує пропозиції даних партій, порушує регламент сесії, виносить пропозиції з голосу (що заборонено чинним законодавством). 

Також депутати обурені тим, що багато коштів виділяється на зайві речі (футбол, газета, радіо, муніципальна охорона), натомість мало виділяється на потреби ОСББ та на годування дітей в школах.


Ось офіційне роз’яснення від депутата міської ради Іллі Ісакова, яке було оприлюднено в інтернет-виданні "Нова Каховка інфо":


Оскільки при підготовці сесії були порушені Регламент Новокаховської міської ради ( п.9.5. Депутат міської ради має право отримати матеріали з питань, які виносяться на розгляд сесії не пізніше ніж за 3 дні до проведення засідання постійної комісії), ЗУ «Про доступ до публічної інформації» - більше половини питань знову виносяться з голосу грубо порушуючи вимогу обов’язкової публікації проекту рішення на офіційному сайті міста не менш ніж за 15 діб до сесії.

Пропозиції наших партій щодо зменшення фінансування КП «Муніципальна варта», радіо, газети, громадської організації «Енергія» та ГО «Ніхто крім нас» не враховані. Харчування дітей 1-4 класів не збільшено до прийнятного розміру, замість цього запланована допомога 57 бригаді на 1 млн. грн. 

Ми не будемо підтримувати цей бюджет та ці програми. Ми не маємо морального права голосувати за цей корупційний бюджет, який не відповідає інтересам громадян нашого міста.Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica