незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Бюджетний процес в Новій Каховці. Частина депутатів покинула сесію

Бюджетний процес в Новій Каховці. Частина депутатів покинула сесію

20 грудня 2018 року під час проведення бюджетної сесії депутати від партій «Совість України» та «Укроп» вирішили покинути залу. 


Зроблено це в знак протесту проти того, що депутатська більшість повністю ігнорує пропозиції даних партій, порушує регламент сесії, виносить пропозиції з голосу (що заборонено чинним законодавством). 

Також депутати обурені тим, що багато коштів виділяється на зайві речі (футбол, газета, радіо, муніципальна охорона), натомість мало виділяється на потреби ОСББ та на годування дітей в школах.


Ось офіційне роз’яснення від депутата міської ради Іллі Ісакова, яке було оприлюднено в інтернет-виданні "Нова Каховка інфо":


Оскільки при підготовці сесії були порушені Регламент Новокаховської міської ради ( п.9.5. Депутат міської ради має право отримати матеріали з питань, які виносяться на розгляд сесії не пізніше ніж за 3 дні до проведення засідання постійної комісії), ЗУ «Про доступ до публічної інформації» - більше половини питань знову виносяться з голосу грубо порушуючи вимогу обов’язкової публікації проекту рішення на офіційному сайті міста не менш ніж за 15 діб до сесії.

Пропозиції наших партій щодо зменшення фінансування КП «Муніципальна варта», радіо, газети, громадської організації «Енергія» та ГО «Ніхто крім нас» не враховані. Харчування дітей 1-4 класів не збільшено до прийнятного розміру, замість цього запланована допомога 57 бригаді на 1 млн. грн. 

Ми не будемо підтримувати цей бюджет та ці програми. Ми не маємо морального права голосувати за цей корупційний бюджет, який не відповідає інтересам громадян нашого міста.Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica