незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса

Три дня назад я вакцинировался от коронавируса Постоянно сталкиваюсь с недоверием окружающих к вакцинам от Ковида. Бытует почему-то такое опасливое мнение даже в моём окружении. Поэтому хочу показать, что вакцинация - это важно, безопасно и необходимо, ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Поліція перевіряє факти порушень передвиборчої агітації у Херсоні, Генічеську та Скадовську

Поліція перевіряє факти порушень передвиборчої агітації у Херсоні, Генічеську та Скадовську

Поліція Херсонщини повідомила, що здійснює перевірку фактів порушень передвиборчої агітації. У Херсоні, Скадовську та Генічеську перевіряються біг-борди із зображеннями кандидатів у Президенти України із можливим порушенням вимог виборчого законодавства.
Так, в поліцію Генічеського району надійшло повідомлення, що на в'їзді в районний центр встановлені кілька білбордів з порушенням виборчого законодавства. На місці поліцейські попередньо встановили, що на білбордах із зображеннями кандидатів у Президенти України в порушення вимог адміністративного законодавства (ст. 212-13 КУпАП) відсутні відомості про установу, що здійснила їх друк, тираж та інформація про відповідальних за випуск осіб. Відділ комунікації поліції Херсонської області повідомляє, що проводиться подальша перевірка інформації.
У Херсоні та Скадовську після звернення спостерігачів Громадянської Мережі "Опора" поліція виявила одинадцять таких білбордів (три у Херсоні та вісім у Скадовську) з аналогічними порушеннями. Інформація зареєстрована в Журналі єдиного обліку, проводиться подальша перевірка.

Поліція Херсонської області нагадує представникам політичних партій та кандидатам на пост Президента України, що за подібні порушення передбачена адміністративна відповідальність за ст. 212-13 КУпАП. Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, 31 грудня розпочалася передвиборча кампанія по виборам Президента України. Передвиборча агітація для кандидатів у Президенти розпочинається з моменту реєстрації. Передвиборча агітація повинна проходити за рахунок коштів передвиборчого фонду кандидатів. На кожних агітаційних примірниках повинно бути вказані відомості про те, хто здійснив друк, тираж та відомості про відповідальних осіб. Це робиться для того, щоб мати можливість проконтролювати прозорість та законність витрат кандидатів.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica