» » Для чого в Україні політичне лобі жінок

Для чого в Україні політичне лобі жінок

Привітали учасниць та учасників круглого столу:

• Оксана Олександрівна Рукавішнікова – заступник голови Херсонської обласної ради : «Необхідно розробити механізми виконання законів, сформувати пропозиції, щоб закони і норми запрацювали» 

• Павло Гавриш Заступник директора Департаменту з питань з питань внутрішньої та інформаційної політики; начальник управління внутрішньополітичної дільності Херсонської обласної державної адміністрації: «Є декілька варіантів для того, щоб досягнути рівності між чоловіками та жінками:
- зміна економічного стану;
- треба зробити так, щоб жінка відчувала себе комфортно та впевнено;
- зробити так, щоб жінка змогла відстоювати свої права та мати свою громадянську позицію»

«Однією із стратегій збільшення участі жінок у політиці може бути запропонована діяльність в рамках проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні», який впроваджується у 12 областях України та охоплює усі регіони» – презентувала регіональна координатора південного регіону Олена Микитась.Так для чого в Україні ПУЛ жінок?

Ольга Жукова експертка з гендерної політики, ГО «Нова Генерація»: «Жінок у владі дуже мало і ситуація не змінюється. Об`єктивною річчю є те, що жінки мають набагато менше доступу до ресурсів. А от аналізуючи роботу жінок – депутаток діючої ВР, вони у 2 рази більше виходять із законодавчими ініціативами, ніж чоловіки. Тому саме політичне лоббі жінок є зараз нагальне на часі».

Учасники та учасниці круглого столу працювали над пропозиціями до резолюції у малих групах: - дотримання гендерних квот у виборчому процесі; - врахування проблем та пріоритетів виборців-жінок;- стратегії підвищення потенціалу жінок – лідерок; - роль партій у збільшенні представництва жінок у владі. Подані пропозиції прийняті та будуть узагальнені для подальшого надання до осередків політичних партій, представникам ЗМІ та громаді.

Робота за проектом буде проводитися в трьох основних напрямках: налагодження діалогу із політичними партіями стосовно їх підтримки жінок-кандидаток; посилення спроможності жінок брати участь у виборчих процесах; формування розуміння в громадах важливості розширеної участі жінок в політиці.

Проект впроваджується Всеукраїнською організацією «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду Демократії ООН - The United Nations Democracy Fund. Регіональний координатор проекту в Херсонській області ХОЦ«Успішна жінка».скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый