незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ЗМІ не справилися із якісним інформуванням про перебіг виборів - медіаексперти

ЗМІ не справилися із якісним інформуванням про перебіг виборів - медіаексперти

70% медіа-експертів та журналістів вважають, що тема виборів Президента України висвітлювалась в ЗМІ широко, але не якісно. Такі дані аналізу Фундації «Суспільність» та Асоціації «Спільний простір», який презентували в пресс-центрі Українського кризового медіа-центру.
«Це дослідження ми робили в унікальний час, три дні між двома турами голосування. Тому ці дані є найсвіжішими і відображають роль ЗМІ у виборчій кампанії та формуванні думки виборців», – розповів Тарас Петрів, президент Фундації «Суспільність».

Аналіз базується на опитуванні більше сотні медіа-експертів та журналістів з усієї України. Окрім опитування щодо якості висвітлення теми виборів, респонденти дали відповіді на наступні питання: Інформацією з яких ЗМІ виборці використовували найбільше, щоб визначитися за кого голосувати на виборах? (70% – Телебачення, 20% – Інтернет-сайти, 10% – Соціальні мережі), В якому форматі виборці отримували інформацію про вибори? (31% – Телевізійні новини, 27% – Телевізійні ток-шоу, 17% – Соціальні мережі), Як російська пропаганда вплинула на висвітлення виборів? (54% – пливала на висвітлення деяких подій, 25% – Впливала, але не визначала інформаційну політику), Які ЗМІ найбільше піддавалися російській пропаганді? (44% – соціальні мережі, 26% – Інтернет ЗМІ, 18% – Телевізійні ток-шоу).

«Це були перші вибори за часи незалежної України, де були важливі технології, а також де дискусії були такими запеклими та жорсткими. 
Ми констатуємо, що Україна в цих виборах не залишилася поза світовими трендами. Традиційні формати політики відмирають і ми переживаємо ті ж самі тенденції, що і країни старої демократії», – зауважив Олександр Чекмишев, керівник моніторингового центру Фундації «Суспільність» та Асоціації «Спільний простір».

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica