незалежний спостерігач

Громадськість – невід’ємна компонента національної стійкості


В Українському кризовому медіа-центрі відбувся Круглий стіл «Культура безпеки в умовах війни: як забезпечити стійкість суспільства та інституцій?». Головним завданням обговорення стало бажання допомогти українцям розібратися, як жити під час тривалої невизначеності
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » ЗМІ не справилися із якісним інформуванням про перебіг виборів - медіаексперти

ЗМІ не справилися із якісним інформуванням про перебіг виборів - медіаексперти

70% медіа-експертів та журналістів вважають, що тема виборів Президента України висвітлювалась в ЗМІ широко, але не якісно. Такі дані аналізу Фундації «Суспільність» та Асоціації «Спільний простір», який презентували в пресс-центрі Українського кризового медіа-центру.
«Це дослідження ми робили в унікальний час, три дні між двома турами голосування. Тому ці дані є найсвіжішими і відображають роль ЗМІ у виборчій кампанії та формуванні думки виборців», – розповів Тарас Петрів, президент Фундації «Суспільність».

Аналіз базується на опитуванні більше сотні медіа-експертів та журналістів з усієї України. Окрім опитування щодо якості висвітлення теми виборів, респонденти дали відповіді на наступні питання: Інформацією з яких ЗМІ виборці використовували найбільше, щоб визначитися за кого голосувати на виборах? (70% – Телебачення, 20% – Інтернет-сайти, 10% – Соціальні мережі), В якому форматі виборці отримували інформацію про вибори? (31% – Телевізійні новини, 27% – Телевізійні ток-шоу, 17% – Соціальні мережі), Як російська пропаганда вплинула на висвітлення виборів? (54% – пливала на висвітлення деяких подій, 25% – Впливала, але не визначала інформаційну політику), Які ЗМІ найбільше піддавалися російській пропаганді? (44% – соціальні мережі, 26% – Інтернет ЗМІ, 18% – Телевізійні ток-шоу).

«Це були перші вибори за часи незалежної України, де були важливі технології, а також де дискусії були такими запеклими та жорсткими. 
Ми констатуємо, що Україна в цих виборах не залишилася поза світовими трендами. Традиційні формати політики відмирають і ми переживаємо ті ж самі тенденції, що і країни старої демократії», – зауважив Олександр Чекмишев, керівник моніторингового центру Фундації «Суспільність» та Асоціації «Спільний простір».

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica