» » Андрій Дмитрієв переміг на партійному праймеріз у "Самопомочі' від Півдня України

Андрій Дмитрієв переміг на партійному праймеріз у "Самопомочі' від Півдня України

Голова Херсонської обласної організації об'єднання "Самопоміч" Андрій Дмитрієв переміг від південного регіону партійний праймеріз й увійде до партійного списку на дострокових виборів народних депутатів.

Про це повідомили на партійній сторінці "Самопомічі".

Він став першим серед інших представників південного макрорегіону і представлятиме Херсонщину у партійному списку на виборах до Верховної Ради. 
Андрій Дмитрієв входить серед інших лідерів обласних організацій до першої п'ятірки так званого "робочого списку регіональних партійних лідерів". Також є ще й список кращих народних депутатів з тринадцяти осіб. Й буде ще третій робочий список - з лідерів громадської думки. З цих трьох списків й буде складатися загальний виборчий список партії.

В Україні оголосили дострокові вибори народних депутатів. Зараз розпочався процес висування кандидатів.
Голосування відбудеться 21 липня 2019 р.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый