незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Популізм та політизація може підірвати стабільність будь-якої громади

Популізм та політизація може підірвати стабільність будь-якої громади

Популізм та політизація є загрозою не лише на рівні держави або великих міст, а також й на рівні об’єднаних громад, особливо, коли наближаються великі вибори. Про це говорили експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень із активом Виноградівської громади під час чергової зустрічі в рамках проєкту «Залучення мешканців об’єднаних громад до реалізації реформ, шлях до розв’язання конфліктів».
Так, дослідження, яке провели представники Центру виявило загрозу політизації і популізму. Так частина депутатів ради від політичних партій є схильною політизувати побутові та соціальні проблеми, яких вистачає в селище Брилівка, що приєдналася до ОТГ. Це й конфлікт між мешканцями багатоквартирних будинків і місцевою керуючою компанією й скарги населення на зростання чисельності і агресивності безпритульних псів, підтоплення приватних осель водою Північно-кримського каналу, не вирішення питання вивезення відсортованого спільними зусиллями влади і небайдужих громадян сміття тощо. Висуванцями партій є 13 з 26 депутатів Виноградівської сільради.  І звісно, в передвиборчий рік їх специфічна активність зростає.
Якщо залишити причини виникнення конфліктогенних чинників без реагування, то надалі місцевому самоврядуванню доведеться реагувати на прояви загострення конфліктів, «гасити пожежі».
За результатами обговорення створено робочу групу з активних громадян, яка займається підготовкою публічних консультацій, бо відверта розмова зменшить політичну напругу.
Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у  межах проекту «Залучення мешканців об’єднаних громад до реалізації реформ, шлях до розв’язання конфліктів». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається  з позицією Міжнародного фонду  «Відродження»


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica