незалежний спостерігач

НЕЗАБАРОМ. Найочікуваніша кіноподія року – Одеський міжнародний кінофестиваль


З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю пройдуть онлайн-заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку і розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа: Пітчинг і Work in Progress, серія презентацій та панельних дискусій, конкурс пітчингу серіалів EastSeries, promoLAB
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше

Самопоміч все?

ВО "Самопоміч" фактично припинила на Херсонщині свою діяльність. Енергії цієї партії вистачило лише на один виборчий сезон.
На цей сумний момент вказують кілька опосередкованих ознак.
Перша з них - голова обласного осередку цієї партії Андрій Дмитрієв зв'язав свою долю із партією Ігоря Колихаєва "Нам тут жити". Але це не привід партійному осередку припиняти свою діяльність.
Друга ознака - перестав існувати офіційний сайт обласного осередку "Самопомічі" - вже більше тижня цей сайт є недоступним. А відтепер недоступним є й сайт всеукраїнської партії.
При цьому, представники ВО "Самопоміч" вибороли одне місце у територіальній виборчій комісії. Представник цієї партії увійшов до Каховської районної виборчої комісії.
Чекаємо на рішення партії про участь на місцевих виборах та часу висування кандидатів, щоб зрозуміти подальшу долю партії, депутати від якої досить активно працювали в багатьох місцевих радах Херсонщини.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica