незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Вибори. Гриценко об'єднався із Томенко та Катеренчуком

Вибори. Гриценко об'єднався із Томенко та Катеренчуком

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко оголосив  про об'єднання із головою Європейської партії Миколою Катеринчуком і лідером партії "Громадянський рух "Рідна країна" Миколою Томенком.
Планується, що цей союз буде координувати спільну участь на парламентських та місцевих виборах.
Микола Катеренчук візьме юридичний напрямок, а Микола Томенко буде відповідати за виборчу стратегію.

Нагадаємо, що днями Анатолій Гриценко оголосив про об'єднання із лідером громадського руху "Хвиля" Віктором Чумаком, який очолив виборчий штаб Анатолія Гриценка.

На Херсонщині представлені осередки "Громадянської позиції" та "Рідної України".
Керівник "Рідної України" Михайло Линецькій є в.о. заступника Херсонського міського голови та депутатом міської ради від Блоку Петра Порошенка.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica