незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » У Скадовську з «Самооборони» виключили за те, що голосував з «Опозиційним блоком»

У Скадовську з «Самооборони» виключили за те, що голосував з «Опозиційним блоком»

Скадовський «самооборонівець» Андрій Казберук позбавився членства в організації. Члени Скадовської самооборони більшістю голосів виключили з організації через те що, що він, як депутат Скадовської міської ради, голосував спільно із депутатами Опозиційного блоку, екс-регіоналами.

Cотник Скадовської народної самооборони Володимир Куріков так прокоментував виключення Андрія Казберука: “Андрій Анатолійович голосує за рішення спільно із депутатами Опозиційного блоку, які до того входили до сумнозвісної Партії регіонів. Скадовський осередок Партії регіонів заплямував себе у дні Євромайдану безпринципним голосуванням за звернення до президента-утікача Віктора Януковича, яким вони благословили розстріли мирних демонстрантів. Ми нічого не забули, і допоки в країні йде війна, нічого пробачати не збираємося”.

Цікаво, що подібне не передбачено статутом громадського утворення “Скадовська самооборона” та є прямим порушенням прав Андрія Казберука як депутата Скадовської міської ради.

Для довідки: Казберук Андрій Анатолійович, Громадянин України, народився 12.07.1968 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Перший кандидат, тимчасово не працює, місце проживання: м.Скадовськ, Скадовський район, Херсонська область.

Пройшов до міської ради спільно з дружиною Казберук Людмила Аркадіївна, Громадянка України, народилася 04.04.1961 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Приватний підприємець, місце


За матеріалами видання «Скадовська палітра»

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica