незалежний спостерігач

Олександр Прокудін: У кожній громаді будуть групи розмінування, бо ця робота – на роки


З Олександром Прокудіним говоримо про те, як наші бійці на лівому березі Дніпра протистоять ворогу, про вартість ремонту укриттів, про стосунки з облрадою, про те, за рахунок чого збільшують кількість саперів, про урядовий експеримент у Посад-Покровському. Питань багато, бо ситуація динамічна, а ситуація в регіоні – це й війна, і відбудова водночас. Ми розміщуємо нове інтерв'ю з начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним, яке підготувала Ірина Староселець, Укрінформ
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Дерусифікація: в Херсоні зроблено черговий крок

Сьогодні в Херсонській громаді черговий успіх. Перейменована чергова група вулиць. Розмінована чергова група ідеологічних мін, які нам залишили окупанти після багаторічної своєї окупації. В місті стало більше українського, свого, рідного. Частина ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » У Скадовську з «Самооборони» виключили за те, що голосував з «Опозиційним блоком»

У Скадовську з «Самооборони» виключили за те, що голосував з «Опозиційним блоком»

Скадовський «самооборонівець» Андрій Казберук позбавився членства в організації. Члени Скадовської самооборони більшістю голосів виключили з організації через те що, що він, як депутат Скадовської міської ради, голосував спільно із депутатами Опозиційного блоку, екс-регіоналами.

Cотник Скадовської народної самооборони Володимир Куріков так прокоментував виключення Андрія Казберука: “Андрій Анатолійович голосує за рішення спільно із депутатами Опозиційного блоку, які до того входили до сумнозвісної Партії регіонів. Скадовський осередок Партії регіонів заплямував себе у дні Євромайдану безпринципним голосуванням за звернення до президента-утікача Віктора Януковича, яким вони благословили розстріли мирних демонстрантів. Ми нічого не забули, і допоки в країні йде війна, нічого пробачати не збираємося”.

Цікаво, що подібне не передбачено статутом громадського утворення “Скадовська самооборона” та є прямим порушенням прав Андрія Казберука як депутата Скадовської міської ради.

Для довідки: Казберук Андрій Анатолійович, Громадянин України, народився 12.07.1968 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Перший кандидат, тимчасово не працює, місце проживання: м.Скадовськ, Скадовський район, Херсонська область.

Пройшов до міської ради спільно з дружиною Казберук Людмила Аркадіївна, Громадянка України, народилася 04.04.1961 р., освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Приватний підприємець, місце


За матеріалами видання «Скадовська палітра»

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica