незалежний спостерігач

НЕЗАБАРОМ. Найочікуваніша кіноподія року – Одеський міжнародний кінофестиваль


З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю пройдуть онлайн-заходи для кінопрофесіоналів, спрямовані на підтримку і розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа: Пітчинг і Work in Progress, серія презентацій та панельних дискусій, конкурс пітчингу серіалів EastSeries, promoLAB
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Подарок від ЦВК: довідку про судимість можна й в електронному форматі

Сьогодні на семінарі з членами територіальних виборчих комісій ми обговорювали питання чи може бути належною електронна довідка про наявність (відсутність) судимості. Тепер, на запитання "Чи можна отримувати довідку про судимість в електронному форматі?" ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Проведення уроків у різний час у школах дасть змогу зменшити ризики інфікування коронавірусом на 40%

Проведення уроків у різний час у школах дасть змогу зменшити ризики інфікування коронавірусом на 40%

На цьому сьогодні під час селекторної наради наголосив головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров’я Юрій Ромаскевич.

“В усіх закладах освіти потрібно розвести початок уроків у різних класах на 10-15 хвилин. Тобто в дітей не має бути спільних перерв. Це буде складно, але це дасть змогу зменшити ризики захворювання в школах на 40%”, - розповів Юрій Ромаскевич.

У свою чергу голова облдержадміністрації Юрій Гусєв підтримав цю ідею та зазначив, що потрібно вжити всіх необхідних заходів, аби максимально зменшити ризики захворювання на COVID-19 у школах Херсонщини.

“Я думаю, що в кожній школі можна зробити дві зміни, аби одночасно в приміщенні освітнього закладу не знаходилась велика кількість дітей. Потрібно мінімізувати контакти учнів для того, аби максимально зменшити ризики інфікування”, - наголосив очільник Херсонщини.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica