незалежний спостерігач

Херсон зібрав Форум громадських організацій в день спонтанності

16 березня в Херсоні відбувся Форум громадських організацій, в день, коли «Все, що ти робиш – правильно!» Також в цей день відзначають День без селфі, День спонтанності, День свободи інформації  і День кольорових олівців. Також в цей день у 2014 році відбувся незаконний референдум у Криму, організований російськими окупантами, а в 2022 році в цей день росія скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі Маріуполя. Знаменитий видався деньок! 
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Проведення уроків у різний час у школах дасть змогу зменшити ризики інфікування коронавірусом на 40%

Проведення уроків у різний час у школах дасть змогу зменшити ризики інфікування коронавірусом на 40%

На цьому сьогодні під час селекторної наради наголосив головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров’я Юрій Ромаскевич.

“В усіх закладах освіти потрібно розвести початок уроків у різних класах на 10-15 хвилин. Тобто в дітей не має бути спільних перерв. Це буде складно, але це дасть змогу зменшити ризики захворювання в школах на 40%”, - розповів Юрій Ромаскевич.

У свою чергу голова облдержадміністрації Юрій Гусєв підтримав цю ідею та зазначив, що потрібно вжити всіх необхідних заходів, аби максимально зменшити ризики захворювання на COVID-19 у школах Херсонщини.

“Я думаю, що в кожній школі можна зробити дві зміни, аби одночасно в приміщенні освітнього закладу не знаходилась велика кількість дітей. Потрібно мінімізувати контакти учнів для того, аби максимально зменшити ризики інфікування”, - наголосив очільник Херсонщини.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica