» » «Опора»: Кандидати у народні депутати у ВО №183 щедрі на обіцянки

«Опора»: Кандидати у народні депутати у ВО №183 щедрі на обіцянки

Агітаційна кампанія офіційно розпочалась для тих кандидатів, які вже зареєстровані, згідно ч.10 ст.107 Закону України «Про вибори народних депутатів України», кандидати у різний спосіб працюють з виборцями.

Так, Андрій Путілов, кандидат від Партії «Блок Петра Порошенка» Солідарність», голова Херсонської обласної ради, бере участь у різних офіційних заходах, присвячених професійним та релігійним святам, про що робляться ретельні публікації на його сторінці у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100004433612836&fref=ts. Так, до Всесвітнього дня донора 14 червня він здав кров для учасників АТО у Херсонському обласному центрі переливання крови, і подарував спеціальне донорське крісло. За повідомленням газети «Вгору» це крісло було придбане самим Центром ще в травні. http://vgoru.org/index.php/vlada/item/5199-ya-dariu-vam-vashe-kreslo). А до Дня медичного працівника 18 червня від відвідав Білозерську районну лікарню і пообіцяв, що незабаром тут розпочнеться ремонт, а також для медичних працівників будуть надаватися пільгові кредити на житло. А 20 червня у смт Білозерка, що входить до виборчого округу №183, був проведений товариський футбольний матч за участі ветеранів Динамо (Київ) та місцевої команди. Після чого кандидат разом губернатором Андрієм Гордєєвим вручили футбольні м’ячі. Такі форми проведення агітації мають ознаки порушення, що зафіксоване у ч.14 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів»: «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.»

Кандидат у народні депутати від Партії «УКРОП» Олександр Книга, директор Херсонського обласного музично-драматичного театру ім.. М. Куліша, обіцяє розширити рамки традиційного щорічного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» і створити театральну площадку у смт Білозерка, районному центрі, що входить до складу виборчого округу №183. Про це пише інтренет-видання «Херсон-онлайн» http://khersonline.net/novosti/obschestvo/61788-melpomena-tavrii-budet-prohodit-v-belozerke-aleksandr-kniga.html

Ілля Кива, кандидат-самовисуванець, боєць батальйону оперативного призначення імені Героя України генерала Сергія Кульчицького Національної гвардії України, колишній заступник начальника УМВС в Херсонській області (липень – жовтень 2015), своє рішення балотуватися та передвиборчу програму пояснює як «про СВОЮ війну й боротьбу, СВОЇХ ворогів та друзів, СВОЮ позицію й програму», про що від розповів в програмі на телеканалі «Херсон», яка демонструвалася на правах агітації
http://khersontv.com/%D1%96%D0%BB%D0%BB%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%94-%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%BE/. 

Також, кандидат проводить зустрічі з виборцями за місцем проживання і обіцяє побороти злочинність. Так, жильцям гуртожитку по вулиці Петренко буд № 79, він пообіцяв, що допоможе притягти до відповідальності групу порушників правопорядку, що тероризують жильців. Про це йдеться у відео-ролику, що розміщений 20 червня в Інтернеті - https://www.youtube.com/watch?v=2XauVjTWOyQ. В ролику Ілля Кива зазначає, що допомагає людям в рамках передвиборчої кампанії.

Про передвиборну риторику Юрія Одарченка, кандидата від Партії «Батьківщина», колишнього голови Херсонської обласної державної адміністрації (з березня по липень 2014 року), ми вже писали раніше https://www.oporaua.org/novyny/42694-kherson-kandydat-u-narodni-deputaty-krytykuie-prohramu-detsentralizatsii . Наразі нових меседжів цей кандидат не виголошував, публічних заходів спостерігачі ОПОРИ не зафіксували.

Треба зазначити, що передвиборна кампанія проходить досить мляво, кандидати, крім вищезазначених, не виявляють активності. Навіть булборди розмістив, із зазначенням, що це агітація, лише Юрій Віталійович Одарченко. Є також білборди Андрія Путілова, але вони були розміщені ще на початку червня як від імені голови облради. Білборди ще одного кандидата, Михійла Опанащенка (Партія «Відродження»), були розміщені теж до початку виборчої кампанії, на них він зазначений як керівник будівельної організації.

Додатково: проміжні вибори до Верховної Ради відбудуться у 183-му виборчому окрузі 17 липня. Це пов’язано з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Андрія Гордєєва (обраний від Блоку Петра Порошенка «Солідарність»), який був призначений головою Херсонської обласної державної адміністрації 28 квітня цього року. Подання документів на реєстрацію кандидатів триватиме до 16 червня включно. Процес реєстрації завершиться 21 червня (ч.10 ст.107 Закону України «Про вибори народних депутатів України»). Передвиборна агітація розпочинається на наступний день після прийняття ЦВК рішення щодо реєстрації кандидата. Для вищеназваних кандидатів вже розпочалися виборчі перегони.
З повагою, Прес-служба ОПОРИ в Херсонській області

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый