незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Анонс. Хакатон «Моє європейське місто»

Анонс. Хакатон «Моє європейське місто»

Муніципальна лабораторія ідей проводить у суботу 21 травня Хакатон «Моє європейське місто». За підсумками Хакатону відбудеться конкурс урбаністичних проектів по зміні існуючих локацій міста відповідно до сучасних європейських тенденцій та світового досвіду. 

Молоді херсонські урбаністи підготували яскраві видовищні проекти та презентації у яких буде відображене нове бачення міських суспільних просторів.

Організатори запрошують всіх приєднатися до свята, зарядитися позитивом, висловити свою думку та проголосувати за проект, який сподобався.

Захід відбудеться в рамках святкування Дня Європи у Херсонській області у 2016 році.

Початок о 9:30 у приміщенні бібліотеки ім. Олеся Гончара за адресою м. Херсон, вул. Героїв Крут (Дніпропетровська), 2

У хакатоні візьмуть участь гості з країн Євросоюзу, представники дипломатичних та бізнесових кіл

Довідка: Хакато́н (англ. hackathon, від hack (див. хакер) та marathon — марафон) — захід, під час якого різні спеціалісти в галузі розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв'язанням якоїсь проблеми або створенням нового додатку чи сервісу. Іноді термін "хакатон" використовують для заходів із пошуку рішень у соціальних чи освітніх проблемах.

Зазвичай хакатони тривають від одного дня до тижня. 

Термін з'явився в 1999 році. Його незалежно стали вживати розробники OpenBSD та Sun Microsystems.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica