незалежний спостерігач

Олександр Прокудін: У кожній громаді будуть групи розмінування, бо ця робота – на роки


З Олександром Прокудіним говоримо про те, як наші бійці на лівому березі Дніпра протистоять ворогу, про вартість ремонту укриттів, про стосунки з облрадою, про те, за рахунок чого збільшують кількість саперів, про урядовий експеримент у Посад-Покровському. Питань багато, бо ситуація динамічна, а ситуація в регіоні – це й війна, і відбудова водночас. Ми розміщуємо нове інтерв'ю з начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним, яке підготувала Ірина Староселець, Укрінформ
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Дерусифікація: в Херсоні зроблено черговий крок

Сьогодні в Херсонській громаді черговий успіх. Перейменована чергова група вулиць. Розмінована чергова група ідеологічних мін, які нам залишили окупанти після багаторічної своєї окупації. В місті стало більше українського, свого, рідного. Частина ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Нагородження переможців конкурсу “Легенди Херсонщини”

Нагородження переможців конкурсу “Легенди Херсонщини”

БФ "Майбутнє Херсонщини" започаткував щорічний літературний конкурс “Легенди Херсонщини”. Взяти участь у конкурсі міг кожен, без будь-яких обмежень.
Урочиста церемонія нагородження пройде завтра 15 червня о 12.00 у бібліотеці ім.О. Гончара.
Легенди Херсонщини 
На заході буде відкрито три локації для всіх бажаючих: “Як херсонці жили 100 років тому”, проводить відділ краєзнавства; “Книжкові скарби Херсонщини”, музей книги Гончарівки, відділ цінних видань; “Майтер-клас з виготовлення старослов’янських оберегів. Око бога”, проводить Юлія Литвинова.
Запрошуються всі бажаючі!

Автор: Вадим Бережной

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica