» » Центр документування порушень прав людини опрацював 1294 кейсів

Центр документування порушень прав людини опрацював 1294 кейсів

Під час прес-конференції "Дотримання прав людини в Україні: історія та сучасність (до 40-річчя створення Української Гельсінської групи)" координаторка мережі громадських приймалень УГСПЛ Наталія Козаренко розповіла про діяльність Центру документування порушень прав людини, який був створений 2 роки тому.

В Центру працює координатор, адміністратор, оператори, аналітики. На сьогоднішній день відкрито 30 приймалень у 24 областях України. Документатори здійснюють автоматизований моніторинг ЗМІ та соцмереж, опитування приймалень. Також джерелами бази для даних є інформація польових місій, інформація організацій-партнерів, опитування безпосередньо постраждалих та свідків.

На сьогодні центром задокументовано 1294 кейсів. На основі цих кейсів Центром стратегічних справ УГСПЛ здійснюються процедури у 45 кейсах. Підсумок на цей момент: підготовлено 5 тематичних звітів за результатами польових місій в зону АТО. Підготовлено 3 звіти у співпраці з іншими партнерами. Зібрано докази ефективного контролю Росії над територією «ЛНР» і «ДНР» у рамках справи в ЄСПЛ (спільно з центром стратегічних справ).

Найближчі плани Центра документування – розробляється інтерактивна карта загиблих у конфлікті. Планується робота у складі міжвідомчої комісії з документування.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый