» » "Правовий простір": юридична допомога в смартфоні

"Правовий простір": юридична допомога в смартфоні

Директорка ІРЦ «Правовий простір», член Правління УГСПЛ Наталія Бімбірайте під час прес-конференції "Дотримання прав людини в Україні: історія та сучасність (до 40-річчя створення Української Гельсінської групи)" розповіла про те, як розвивався ресурс протягом останніх років.

Так, офісів «Правового простору» або його філій всього у малих і середніх містах України налічується 30 у 17 областях. Суть ІРЦ в наданні безоплатної правової допомоги в онлайн-режимі, коли кожний може зайти на сайт та задати питання юристу, який надасть кваліфіковану юридичну допомогу. Нещодавно був розроблений також мобільний додаток «Правовий простір», так що юридична допомога тепер може бути у кожного в смартфоні.

За 9 місяців 2016 року за онлайн-консультацією до «Правового простору» звернулися 9771 разів.  Теми звернень – цивільне право, питання військових учасників АТО, трудове право, право соціального забезпечення, кримінальне право і адміністративні правопорушення, адміністративне право, податкове право, питання ВПО, сімейне право, земельне право, господарське право, житлове право, інше.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый