» » Оксана Силюкова: "Рішення про скасування Перспективного плану є злочином проти мешканців області"

Оксана Силюкова: "Рішення про скасування Перспективного плану є злочином проти мешканців області"

"Звертаюсь до моїх колег з громадського сектору, з якими працювали багато років та неодноразово спілкувалися на цю тему, до своїх небайдужих однодумців, які стільки допомагали в роботі, до мешканців населених пунктів, де ми стільки раз зустрічалися! Півгодини тому затверджено ось це розпорядження. Начебто, й доводи аргументовані та соціально спрямовані - накопичено багато питань, які потребують невідкладного розгляду (зокрема, у розподіленні 39 млн.грн. коштів державного бюджету - але це питання чомусь не відслідковується у порядку денному). Наче й основна мета зрозуміла - довгоочікуваний привід прийняти таке бажане рішення під номером 1. Але, паралельно й інше розуміння - повної безвідповідальності принаймні частини депутатського корпусу Херсонської обласної ради. Це ж як треба приховувати питання під номером 2, що даже назву його не вказати? Так, пакетом приймаємо, "за компанію", так сказати. А питання, до речі, зовсім не дрібне. І тим паче - не "пакетне". Назва у нього "Про проект перспективного плану формування територій громад Херсонської області". Даний проект був затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 року №832-р. Відповідно даного розпорядження в області передбачено створення 41 об’єднаної територіальної громади.

За останні декілька місяців ми суттєво просунулися у процесі об’єднання територіальних громад як в межах Перспективного плану, так і поза ним. Сьогодні, окрім першої Кочубеївської ОТГ, ми маємо вже прийняті рішення по Музиківській, Христівській, Асканія-Новській, Каланчацькій, Зеленопідській, Тавричанській, Любимівській, Чорнянській громадах, які пройшли всі необхідні процедури, отримали позитивні висновки обласної державної адміністрації щодо відповідності прийнятих рішень Конституції та законам України, надіслали клопотання до Центральної виборчої комісії стосовно призначення перших виборів у жовтні 2016 року. На черзі ще шість громад, які найближчим часом отримають висновки щодо законності процесу об'єднання. І майже всі ці громади потребують внесення змін до Перспективного плану, бо інакше вони ПРОСТО НЕ МАТИМУТЬ МОЖЛИВОСТІ ОТРИМАТИ СТАТУС ТА КОШТИ, ЯКІ ВОНИ МАЮТЬ ОТРИМАТИ ЗА ЗАКОНОМ!

Однак, на рівні області немає розуміння важливості цього питання. Частина депутатського корпусу обласної ради, мабуть, вважає, що проблема, яку вони наразі створюють, розсосеться сама по собі. Але це велика помилка!!!!

Рішення, яке винесено коротким номером 2 до порядку денного позачергової сесії обласної ради, не просто протизаконне (неможливо відмінити рішення, що затверджено розпорядженням вищого органу та ще й з порушенням терміну відповідно регламенту), а фактично є прямим злочином проти мешканців області.

Дуже шкода спостерігати за тим, як депутатам "пропонують" питання на розгляд й навіть не розкривають його суті! Особливо, коли на запитання "Чому Ви збираєтесь прийняти це рішення?" чуєш у відповідь "Да я сам не знаю, гадки не маю, про що йде мова!".

Шановні, зупиніться, це ваша професійна депутатська репутація! Громади як об'єднувалися, так і будуть об'єднуватись, і ніхто їм не заважає - жодна політична сила. А на вас лежить відповідальність за їх можливості та добробут, за те, на що вони мають ПРАВО. Якщо за власними інтересами не видно "об'єктивної реальності" - будь ласка, згадайте, що ви обрані цими людьми для захисту їх інтересів, та уважно ознайомтесь з нормативно-правовими документами з тематики реформи!

Сподіваюсь на якомога більше поширення цього питання серед громадськості області, адже у Херсонщини є сумний шанс "прославитись", але не досягненнями, а підковерними політичними іграми".


Джерело: сторінка Оксани Силюкової у Фейсбуці


скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый