незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » "Свобода" закликала депутатів висловити недовіру голові мандатної комісії - міська рада

"Свобода" закликала депутатів висловити недовіру голові мандатної комісії - міська рада

За підсумками сесії Херсонської міської ради депутат від ВО "Свобода" Іван Горланов порівняв події у сесійній залі із цирковою виставою та закликав висловити недовіру голові постійної мандатної комісії Херсонської міської ради Дмитру Ільченко (ВО "Батьківщина").  

Друкуємо заяву депутата: На минулій сесії міськради ми стали свідками циркової вистави в сесійній залі. Більше того, стали безпосередніми учасниками цієї вистави, де було лише дві ролі. Роль Чабана та роль Отари овечок.

Цей цирк повністю спаплюжив звичайну процедуру голосування депутатів, яка, по суті, дала б той самий результат, з тими ж цифрами та прізвищами. Апогеєм цього дійства стало фальшування голосів, який зробив Дмитро Олегович Ільченко, остаточно спотворивши процес голосування.

ВО «Свобода» завжди виступала за дотримання правди, законності та справедливості, тому, незважаючи на партійну приналежність суб’єкта подання, закликає всіх депутатів проголосувати за висловлення недовіри Ільченку Дмитру Олеговичу. За інших обставин, ми станемо схожі на Верховну Раду часів ПР, де питання життя людей вирішувалось у подібний спосіб.

Нагадаємо, що сьогодні після взаємних звинувачень депутати від фракції Блока Петра Порошенка, УКРОПа, "Самопомічі" та ВО "Батьківщини" залишили сесійну залу. При чому кожна фракція залишила по своїм причинам.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica