» » Автори статей про ЛГБТ та права людини отримали подарунки

Автори статей про ЛГБТ та права людини отримали подарунки

За результатами конкурсу перший приз – нетбук Lenovo – здобула херсонська журналістка Вероніка Завадська (псевдонім) за аналітичну статтю «Для чего нужны белые вороны» http://sol-legas.org/news_box/137-ostro-through-lgbt.html.


Друге місце посіла журналістка порталу “Політична Херсонщина» Катерина Пономаренко за статтю «Права ЛГБТ в Украине. Гордиться пока нечем». Дівчині був вручений планшет.


Почесне третє місце було присуджене Ксенії Келебрді за матеріал «ПРАВА ЛЮДИНИ: ОБЕРЕЖНО ЗАМІНОВАНО!» https://www.facebook.com/ipc.kherson.media/posts/877412495723351 Її приз – цифровий фотоапарат – буде вручений журналістці днями, так як вона не мала змоги прийняти участь в урочистому нагороджені.


Так як на конкурс було надіслано достатньо багато матеріалів, журі конкурсу було вирішено відзначити роботи ще трьох херсонських журналістів – Ольги Слюсар, Миколи Юрієва та Вячеслава Гусакова. У якості заохочувальних призів їм були вручені флешнакоплювачі.


«У статті викладені мої спостереження за суспільно політичним життям за останні два роки. В мене не було ілюзій з цього приводу, але все ж таки я була здивована тим, наскільки складно було цей матеріал опублікувати. Що нажаль, аж ніяк не свідчить про відкритість сучасного українського суспільства» – розповіла переможиця конкурсу Вероніка Завадська.


«Писати статтю мені дуже допомогла участь у тренінгу для журналістів, який проводила БО «Інша» цього літа. Коли писала, весь час звертала увагу на те, що намагаюсь не використовувати дискримінаційну лексику, яка ще кілька місяців тому здавалася мені цілком прийнятною» – прокоментувала Катерина Пономаренко, яка отримала нагороду за друге місце.


«Ми не обмежували участь в конкурсі лише тими журналістами, які приймали участь у тренінгу «Як писати про ЛГБТ». Члени журі, серед яких були ЛГБТ активісти Херсону та Киiва взагалі не мали інформації що до авторства статей. Але три найкращі матеріали виявились створеними саме тими працівниками ЗМІ, які приймали участь у цьому навчанні. Це дає нам впевненість у тому, що наша праця дає свої плоди» – прокоментувала голова правління БО «Інша».скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый