» » Дев'ять місяців роботи новообраних депутатів, перші висновки та проблеми обговорять в п'ятницю

Дев'ять місяців роботи новообраних депутатів, перші висновки та проблеми обговорять в п'ятницю

Під час заходу експерти ХОО КВУ презентують попередні висновки моніторингу роботи депутатів Херсонської обласної та Херсонської міської рад за перші 9 місяців нової каденції та разом з учасниками круглого столу – представниками міської влади, депутатами всіх фракцій міської та обласної ради, громадськими діячами – обговорять виявлені проблеми. На круглий стіл в тому числі запрошені Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, секретар міськради Олена Урсуленко, голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов.


Проведений експертами ХОО КВУ моніторинг засвідчив, що в роботі депутатів зазначених рад є певні позитивні моменти: 

1. Підвищилась дисципліна обранців.
2. Зросла кількість активних депутатів.
3. Більш активно в місцевих ЗМІ стала висвітлюватися діяльність обласної ради та її депутатів.


Але поруч з цим, в роботі депутатів місцевих рад залишається багато проблем, які сьогодні треба обговорювати та вирішувати:

1. Брак інформації про депутатів на офіційних сайтах.
2. "Політична" проблема – відсутність єдності демократичних партій ставить під великий сумнів перспективу здійснення Реформ на місцях.
3. Значна частина депутатів залишається пасивною.
4. Активність депутатів обласної ради не дуже впливає на загальну ефективність ради, на кількість та якість прийнятих рішень.
4. Виборчі програми та обіцянки поки що майже не виконуються.


За підсумками першого етапу дослідження експерти ХОО КВУ підготували певні пропозиції, які також презентують під час заходу та запропонують доповнити учасникам круглого столу.


НА КРУГЛИЙ СТІЛ ЗАПРОШЕНІ ДЕПУТАТИ, УСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ЗМІ, ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ.


Довідка: громадські активісти місцевих громадських організацій в координації з експертами ХОО Комітету виборців України регулярно збирають, систематизують, аналізують, надають оцінку виконанню передвиборчих програм, реалізації депутатських обов'язків по роботі в радах, прийому виборців, звітності перед виборцями і т.д. Ця робота проводиться у рамках проекту «Моніторинг виконання депутатських обіцянок як механізм громадського контролю і крок до створення ефективного громадянського суспільства» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED.


Контактна особа: голова ХОО КВУ Бєлий Дементій Васильович, 095-48-77-627

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый