» » Керівництво місцевої Самооборони звернулося до своїх членів із проханням взяти участь у патрулюванні міста на День Незалежності

Керівництво місцевої Самооборони звернулося до своїх членів із проханням взяти участь у патрулюванні міста на День Незалежності

“Звертаємось до самооборонівців та закликаємо за можливості взяти участь в забезпеченні охорони громадського порядку під час важливої для всієї України дати – 25-ліття Незалежності. Посилене патрулювання міста, у тому числі з правоохоронними органами вже почалось та триватиме до 28 – 29 серпня. У зв’язку з великою кількістю культурно-масових заходів, особливо 23 та 24 серпня, можливістю паплюження історичних пам’яток з зображенням національних героїв чи символів розміщених у місті відбуватиметься цілодобове патрулювання. Нагадуємо самооборонівцям, що під час святкових днів здійснюється посилене патрулювання міста поліцією і черговий патруль цілком можливо може знаходитись поблизу скоєння злочину.


Та нагадуємо, що у будь-яких випадках одразу повідомляти потрібно до штабу Самооборони: 095 377 05 47 та 097 600 85 88″ – ідеться в повідомленні.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый