незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Культура » 25 марта Мед Хедс выступит в Херсоне з магическим альбомом «8»

25 марта Мед Хедс выступит в Херсоне з магическим альбомом «8»

Группа давно и широко известен не только в Украине, но и за ее пределами - в Европе, США и Канаде, благодаря своим ярким концертным выступлениям и особом умению создавать хорошее настроение и настраивать на позитив. Солист группы и автор песен Вадим Красноокий удачно сочетает мужскую харизму с активной гражданской позицией, выдающийся рок-вокал с виртуозным владением гитарой, воспалительный драйв с неисправимым романтизмом.
Если вы до сих пор не приобрели билеты - поспешите!
С нетерпением ждем встречи с вами!
Информация о билетах
25 марта Херсон
клуб Amigo
мкр. Остров, на углу ул. Патона и Шенгелия
начало 22:00
билеты
Фан-зона, перепродажа - 90 грн.
Бронирование и продажа в клубе +38 (0552) 444-300
Онлайн-продажа шукаємо тут

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica