незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейменов: В Україні завершується підготовка унікального Календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу


Керівник Кримськотатарського центру "Куреш" Ібрагім Сулеймановим, розповів про загрозливі тенденції з асиміляцією кримськотатарського народу, яке здійснює російський окупаційний режим. Про нові ініціативи "Курешу", зокрема, про Календар пам'ятних дат кримськотатарського народу та про ініціативи в перейменуванні херсонських вулиць.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » КВУ перевірить, як партії орендують комунальне майно

КВУ перевірить, як партії орендують комунальне майно

 

Комітет виборців України у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин та за фінансової підтримки Уряду Канади реалізовує проект "Моніторинг прозорості надання державної підтримки політичним партіям".

Мета проекту: забезпечити прозорість надання партіям в оренду комунального майна зі сторони місцевої влади.

Питання оренди комунального майна потребує значної уваги громадськості. Адже рішення про те, кому і в якому стані виділити приміщення приймає місцева влада. Це неодноразово призводило до конфліктів, коли партії опозиції втрачали доступ до відповідних ресурсів. Тому проект спрямований на те, щоб висвітлити це питання на місцевому та центральному рівні і надати рекомендації щодо підвищення прозорості процесу.

Більше того, партії часто мають можливість орендувати комунальне майно за пільговою ціною. Тому мова йде, в тому числі, про раціональне використання бюджетних коштів. Не виключено, що партії можуть використовувати надані їм приміщення не за призначенням, а саме – не для роботи із виборцями.

Актуальності темі додає той факт, що у 2016 році парламентські партії отримали перші кошти в рамках державного фінансування. Ці кошти можуть бути використані, в тому числі, на оренду комунального майна.

В рамках проекту буде проведено опитування представників політичних партій, а також організовано заходи із залученням всіх зацікавлених сторін.

Дослідження охоплює 24 області України.


Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica