» » Відео: Вручення Є.Назаряну повідомлення від Херсонської ТВК

Відео: Вручення Є.Назаряну повідомлення від Херсонської ТВК

Сьогодні, в Кризовому медіа-центрі Херсон, під час брифінгу депутатів Херсонської міської ради з приводу ситуації, яка склалася навколо відкликання депутатів, уповноважена особа від політичної партії "УКРОП" Данилов Олександр Федорович вручив депутату Херсонської міської ради Євгену Назаряну повідомлення про створення ініціативної групи зі збору підписів на підтримку пропозиції про відкликання депутата міськради.

Також, що сьогодні об 11:00 депутат міськради Лариса Леонова отримала таке саме повідомлення з рук голови Херсонської ТВК О.Пастух.
Текст повідомлення депутатам Є.Назаряну та Л.Леоновій:
Нагадаємо, що 14 січня в Херсоні відбулись збори громадян з приводу створення ініціативних груп для збору підписів підтримки пропозиції про відкликання депутатів Херсонської міської ради. 
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый