незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Юрій Одарченко: Українська земля має належати державі

Юрій Одарченко: Українська земля має належати державі

Юрій Одарченко 
Херсонська «Батьківщина» активно збиратиме підписи за проведення Всеукраїнського референдуму із земельного питання. Про це повідомив під час прес-конференції народний депутат України, очільник Херсонської обласної «Батьківщини» Юрій Одарченко - пише офіційний сайт ВО "Батьківщина".
«Застосовуючи всі важелі впливу, чинна влада робить усе, аби завадити українцям скористатися законним правом висловити свою позицію щодо відкриття ринку продажу сільськогосподарської землі. Заборона проведення референдуму не заважає нам розпочати збір підписів і вже після 15 травня «Батьківщина» розпочне цю процедуру», – сказав політик.
Як пояснив Юрій Одарченко, «Батьківщина» ініціювала проведення референдуму за народною ініціативою, щоб кожен українець зміг висловитися: згоден він чи ні з тим, що сільськогосподарські землі в Україні будуть продавати.
«Більшість українців не хочуть продавати свою Батьківщину», – переконаний народний депутат.
У «Батьківщині» за словами її представника, вважають, що продаж може бути вигідний тільки аграрній мафії. Адже купувати землю у селян будуть за копійки – в десятки разів дешевше, ніж в Європі.
«Ми зробимо так, що Президент буде змушений зважати на позицію українського народу», – запевнив Юрій Одарченко.
Парламентрій також упевнений, що «Батьківщина» доведе цю справу до кінця, а уряд дозволить провести референдум, на якому українці підтвердять свою позицію – українська земля має належати державі.

Нагадаємо, лідер партії Юлія Тимошенко заявила, що «Батьківщина» розпочинає масштабний збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі в Україні.
Перед тим Окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону проводити референдум проти продажу сільськогосподарської землі.
В половині районних рад Херсонської області вже відбулися сесії, на яких депутати приймали Звернення до керівництва України із вимогою не дозволяти продаж землі сільськогосподарського призначення. Ці звернення майже усюди ініціюють депутати від ВО "Батьківщини", а підтримують депутати інших партій. Лише в Горностаївці цю ініціативу висунули представники Аграрної партії

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica