незалежний спостерігач

Ібрагім Сулейманов про Крим, Херсон та історичну пам’ять

Кілька місяців тому, ми в нашій редакції зустрілися із паном Ібрагімом Сулеймановим. Результатом зустрічі стало інтерв’ю: Ібрагім Сулейменов: в Україні завершується підготовка унікального календаря пам'ятник дат кримськотатарського народу.
Сьогодні ми продовжили розмову на актуальні теми Великої Війни, долі Криму та кримських татар, Херсонщини та історії.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Невипадкове співпадіння. Окупанти готують мобілізацію херсонців

На тимчасово окупованій території Херсонської області у часі співпало дві події: Подія перша. Малозрозуміла для невійськових. Росіяни включили наші окуповані території до свого південного військового округу. Для довідки: Військовий округ в росії - це ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Шість відсотків херсонців й досі позитивно оцінюють Росію

Шість відсотків херсонців й досі позитивно оцінюють Росію

Образ Росії для українців 
Росія для херсонців асоціюється із агресією та Путіним – продемонстрували фокус-групи, які були проведені в рамках всеукраїнського дослідження. На ілюстрації ми бачимо ключові асоціації учасників фокус-груп із словом "Росія". Як бачимо, більшість називали "агресор", "Путін", але також ми бачимо й інші популярні асоціації "брати", "сусід", "СРСР", "велика держава".
66% опитаних оцінюють Росію негативно або дуже негативно. Й лише 6%, тобто в одинадцять раз менше – позитивно або дуже позитивно.
Лише 12% мешканців нашої області бажали б бачити Україну у 2030 році членом Євразійського митного союзу. Для порівняння: в чотири рази більше херсонців (48%) хотіли б бачити Україну в 2030 році у складі Європейського союзу. Прихильників Європейського союзу в нашій області є вищою ніж по всьому Сходу та Півдню України. При цьому лише 28% херсонців хотіли б, щоб наша країна увійшла б до НАТО.  
Чи хочуть українці до ЄС? 
Ці відомості були отримані в рамках загальнонаціонального опитування з сімома місцевими збільшеними вибірками  «Можливості та перешкоди на шляху демократичного транзиту України», яке було проведено у липні  2018 року.
Польові роботи загальнонаціонального опитування проводилися Київським міжнародним інститутом соціології. Польові роботи фокус – груп проводилися GfK-Україна. Середня похибка дослідження складає +\-  3%
Це дослідження стало можливим за фінансової підтримки Агентства США З міжнародного розвитку  (USAID), Уряду Швеції та Фонду розвитку ефективного врядування Великої Британії.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica