незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Андрій Гордєєв: Цим треба з травня займатися, а не зараз замислюватися....

Андрій Гордєєв: Цим треба з травня займатися, а не зараз замислюватися....

Андрій Гордєєв
Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв відреагував на ситуацію із відсутністю тепла в місті. Свою думку він висловив у Фейсбуці.
Андрій Гордєєв зокрема написав: «Газ буде завтра, теплоносій через 3 дні, а потім місячний колапс через діряві мережі! І так кожного року! Бо ми чекаємо, що хтось їх має нові перекласти, а ні(((( Чуда не відбулося, бо ніхто й не пальцем не пошевелив! Це ж треба рік було попрацювати. І кожного року одне й теж...  Херсонтеплоенерго працює і тепло подало. Проблема, як завжди, з державним підприємством, яке в боргу і якому теж винні. Але в нас крім газу (яке вирішиться завтра), проблема з мережами. Й ще місяць буде рвати півміста, бо зношеність офіційна 48%».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хроніка теплової кризи: за справу беруться політики

Також губернатор надав оцінку роботи міській владі: «Державна адміністрація три сезони підряд проводить травневі колегії по опаленню, ставить для міста Херсон одне лише завдання: розробіть і затвердіть Схему теплозабезпечення, візьміть на баланс і реконструюйте теплові мережі з можливістю квартальних або кастових теплопунктів підігріву теплоносія!!! Просто дістала безпомічність і наявність колосальних ресурсів!!!!»

«…Потрібно модернізувати і реконструювати мережі. А взагалі - на приватизацію. Профіль обов`язково збережеться. І провести енергозаходи і забрати в генератора тепла мережі на баланс міста, прокласти нові. І теплопункти підігріву в кварталах, або кустах компактного споживання».

«Коли був нардепом, пробили кредитну лінію ЄБРР на реконструкцію. Близько 80 млн євро, але як тільки оголосили, що буде приватизація, програму призупинили. Чекають на нового власника потім продовжать. Підприємство перспективне і по-своєму унікальне. Губити його не можна».

Нагадаємо, що в Херсоні склалася катастрофічна ситуація з тим, що Херсонська ТЕЦ не подає тепло, в результаті чого в половині багатоквартирних будинків відсутнє тепло. Тепла немає в 20 школах, 21 дитячому садку, 10 лікувальних закладах, в 12 закладах культури.
Щойно в місті оголошено карантин у навчальних закладах до понеділка.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica