незалежний спостерігач

Місцеві вибори за новими правилами: обговорення Виборчого кодексу

Обговорення Виборчого кодексу. Фото Костянтина Шульги

У Кризовому медіа центрі. Херсон відбулося обговорення нових правил на місцевих виборах, яке було організоване місцевим відділенням Комітету виборців України. В обговоренні взяли участь організатори виборчого процесу, депутати, представники органів влади, громадські діячі та журналісти.

В центрі уваги були наступні теми: структура та головні розділи Виборчого кодексу, права виборців та новели в організації виборчого процесу, принцип розподілу округів, розміри застав, особливості висування, розподіл місць в списках по округах, внутріпартійна конкуренція в середині списків, визначення переможців на виборах, гендерні квоти та участь жінок у виборчому процесі, інші процедури нещодавно ухвалення Виборчого кодексу.

Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Проблеми голосування кримчан: між правами та безпекою

Українська влада подала як перемогу спрощення процедури голосування для кримчан під час виборів Президента у 2019 році. Хоча це спрощення є умовним. Щоб взяти участь у голосуванні кримчанам не потрібно жодних додаткових документів, крім паспорту. ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Юрій Гусєв жорстко відреагував на скандал під час святкування "Жіночого дня"

Юрій Гусєв жорстко відреагував на скандал під час святкування "Жіночого дня"

фото IPC Херсон
Під час селекторної наради в Херсонській облдержадміністрації Юрій Гусєв оголосив про звільнення високопосадовців, які були відповідальні за організацію святкових заходів на честь "Жіночого дня" для працівниць облдержадміністрації. Було оголошено про звільнення керівника апарату облдержадміністрації Володимира Клюцевського, заступниці голови облдержадміністрації Світлани Чепіги та про відсторонення керівництва управління культури, молоді та спорту. 

Юрій Гусєв назвав скандальний виступ гурту "Степ" жахливим та неприпустимим.

"Я вважаю, що за це так зване святкування має бути персональна відповідальність людей, які формували, реалізували і узгоджували захід в сесійній залі обласної Ради. Згідно з цим я прийняв низку кадрових рішень. Відсьогодні звільнено керівника апарату ХОДА Володимира Клюцевського. Звільнено мою заступницю Світлану Чепігу та відсторонено все керівництво управління культури" - зазначив Юрій Гусєв у своєму виступі.

"Ми воюємо за культуру й наша область, яка межує з окупованим Кримом, має показувати найкращі приклади культури українського народу" - закінчив голова ХОДА свій виступ.

Нагадаємо, що 6 березня в сесійній залі обласної ради відбулося святкування Міжнародного жіночого дня. На початку засідання голова облдержадміністрації Юрій Гусєв вручив нагород та відзнаки учасницям зібрання та залишив приміщення, а після розпочалася неофіційна частина, пі час якої гурт "Степ" показав кілька своїх номерів. Відео з частиною одного з номерів потрапило в Інтернет та викликала широкий резонанс. Багатьох шокував танець "групи підтримки" співаків. Дівчата були в дуже сміливих платтях. Відео, яке назвали "голі танці в ХОДА" відразу потрапило в топ соціальних мереж. Юрій Гусєв відреагував миттєво. Було проведено службове розслідування й в перший день робочого тижня губернатор оголосив про кадрові рішення.

Ну, що ж, ми побачили, що для нинішнього керівництва Херсонської облдержадміністрації громадська думка є не пустим звуком. А свобода слова плюс публічна критика на сьогодні мають серйозний вплив на формування публічної політики обласної виконавчої влади.
Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica