незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » Юрій Гусєв жорстко відреагував на скандал під час святкування "Жіночого дня"

Юрій Гусєв жорстко відреагував на скандал під час святкування "Жіночого дня"

фото IPC Херсон
Під час селекторної наради в Херсонській облдержадміністрації Юрій Гусєв оголосив про звільнення високопосадовців, які були відповідальні за організацію святкових заходів на честь "Жіночого дня" для працівниць облдержадміністрації. Було оголошено про звільнення керівника апарату облдержадміністрації Володимира Клюцевського, заступниці голови облдержадміністрації Світлани Чепіги та про відсторонення керівництва управління культури, молоді та спорту. 

Юрій Гусєв назвав скандальний виступ гурту "Степ" жахливим та неприпустимим.

"Я вважаю, що за це так зване святкування має бути персональна відповідальність людей, які формували, реалізували і узгоджували захід в сесійній залі обласної Ради. Згідно з цим я прийняв низку кадрових рішень. Відсьогодні звільнено керівника апарату ХОДА Володимира Клюцевського. Звільнено мою заступницю Світлану Чепігу та відсторонено все керівництво управління культури" - зазначив Юрій Гусєв у своєму виступі.

"Ми воюємо за культуру й наша область, яка межує з окупованим Кримом, має показувати найкращі приклади культури українського народу" - закінчив голова ХОДА свій виступ.

Нагадаємо, що 6 березня в сесійній залі обласної ради відбулося святкування Міжнародного жіночого дня. На початку засідання голова облдержадміністрації Юрій Гусєв вручив нагород та відзнаки учасницям зібрання та залишив приміщення, а після розпочалася неофіційна частина, пі час якої гурт "Степ" показав кілька своїх номерів. Відео з частиною одного з номерів потрапило в Інтернет та викликала широкий резонанс. Багатьох шокував танець "групи підтримки" співаків. Дівчата були в дуже сміливих платтях. Відео, яке назвали "голі танці в ХОДА" відразу потрапило в топ соціальних мереж. Юрій Гусєв відреагував миттєво. Було проведено службове розслідування й в перший день робочого тижня губернатор оголосив про кадрові рішення.

Ну, що ж, ми побачили, що для нинішнього керівництва Херсонської облдержадміністрації громадська думка є не пустим звуком. А свобода слова плюс публічна критика на сьогодні мають серйозний вплив на формування публічної політики обласної виконавчої влади.
Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica