незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » СБУ провела обшуки у представників руху "територіальних громад". Їх підозрюють у створенні воєнізованих формувань

СБУ провела обшуки у представників руху "територіальних громад". Їх підозрюють у створенні воєнізованих формувань

фото со сторінки інтернет-видання "Мост"
СБУ провела обшуки у Олександра Базілєва та Джахонгира Карімова. Їх підозрюють у створенні в Херсоні незаконного воєнізованого формування "Національна служба правопорядку" та інших не передбачених законом формувань. Про це повідомляє "Депо. Херсон" із посиланням на соціальні мережі.

Обшук у Олександра Базілєва проводиться згідно з Ухвалою Слов’янського міжрайонного суду Донецької області.

Олександр Базілєв спочатку відмовився пускати представників СБУ до свого приміщення. Джахонгир Карімов вів трансляцію у Фейсбуці, яка пізніше припинилася, а запис наразі недоступний.

Нагадаємо, що 22 листопада Олександр Базілєв та Джахонгир Карімов надіслали від імені Ради територіальної громади міста Херсона, що належить до "Установчої влади українського народу на території України", повідомлення до Херсонської міської ради та СБУ про створення територіальної громади міста Херсона (дивися скан) із пропозицією до СБУ не заважати формувати структури Ради, а до Херсонської міської ради - долучатися до формування нових структур.

Нагадаємо, що деякий час у Херсоні на площі Свободи відбулися "установчі збори", де створили "Раду територіальних громад міста Херсона". Організатори Ради почекали час, який відводиться на оскарження їхнього рішення та почали формування нових структур влади.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica