незалежний спостерігач

65% українців вважають нашу Перемогу дуже ймовірною, – результати соцдослідження


Українці вірять в в ЗСУ (63%), сім’ю, родичів та близьких (49%), щоденну працю (27%) та в Бога (21%). Віри у державу та у суспільство в українців менше - лише 12% і 8% відповідно. Ці результати показало опитування, яке було проведено на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості весною цього року.
Про ці та інші відомості йдеться в матеріалі, який ми оприлюднили на нашому сайті.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Барабани радості або кілька слів про українське відродження

Я назавжди запам'ятав як на початку 90-х років на якусь херсонську філологічну конференцію прийшла із доповіддю талановита викладачка з української філології Херсонського державного університету Наталія Чухонцева з купою книжок. Й замість вступу почала ці ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Політика » СБУ провела обшуки у представників руху "територіальних громад". Їх підозрюють у створенні воєнізованих формувань

СБУ провела обшуки у представників руху "територіальних громад". Їх підозрюють у створенні воєнізованих формувань

фото со сторінки інтернет-видання "Мост"
СБУ провела обшуки у Олександра Базілєва та Джахонгира Карімова. Їх підозрюють у створенні в Херсоні незаконного воєнізованого формування "Національна служба правопорядку" та інших не передбачених законом формувань. Про це повідомляє "Депо. Херсон" із посиланням на соціальні мережі.

Обшук у Олександра Базілєва проводиться згідно з Ухвалою Слов’янського міжрайонного суду Донецької області.

Олександр Базілєв спочатку відмовився пускати представників СБУ до свого приміщення. Джахонгир Карімов вів трансляцію у Фейсбуці, яка пізніше припинилася, а запис наразі недоступний.

Нагадаємо, що 22 листопада Олександр Базілєв та Джахонгир Карімов надіслали від імені Ради територіальної громади міста Херсона, що належить до "Установчої влади українського народу на території України", повідомлення до Херсонської міської ради та СБУ про створення територіальної громади міста Херсона (дивися скан) із пропозицією до СБУ не заважати формувати структури Ради, а до Херсонської міської ради - долучатися до формування нових структур.

Нагадаємо, що деякий час у Херсоні на площі Свободи відбулися "установчі збори", де створили "Раду територіальних громад міста Херсона". Організатори Ради почекали час, який відводиться на оскарження їхнього рішення та почали формування нових структур влади.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica