незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Волонтери відновлять домівки херсонців - брифінг "Будуємо Україну разом" 14.07

Волонтери відновлять домівки херсонців - брифінг "Будуємо Україну разом" 14.07

14 липня о 13:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, 33 оф.) відбудеться прес-конференція волонтерського табору «Будуємо Україну разом». В рамках своєї діяльності волонтери з усієї України спільно з місцевими мешканцями відновлять домівки херсонців, а також працюватимуть над облаштуванням громадських просторів.

Спікери:

  • Віра Пасішнюк – адміністратор БУРу у Херсоні 
  • Таня Хитра – відповідальна за культурну програму БУРу у Херсоні

З 16 по 30 липня у Херсоні працюватиме всеукраїнський мандрівний табір “Будуємо Україну разом”. Волонтери з усієї України допоможуть чотирьом сім’ям, що проживають у Херсоні та на околицях міста, відновити їхні домівки. Окрім цього, волонтери допомагатимуть з благоустроєм громадських просторів та планують прикрасити місто графіті й муралами. Організатори запрошують місцевих мешканців долучитись до роботи та зробити свій внесок у розбудову міста!

Волонтери БУР: Хто вони?

Молоді, активні, небайдужі, готові працювати та цікаво й з користю проводити час. БУР-волонтери – це джерело натхнення та ентузіазму, молоді люди, що приїхали з усіх куточків України, допомогти сім’ям, познайомитись з місцевими мешканцями та в той же час власними руками й посмішками стати частиною позитивних змін у громаді. Станьте частиною всеукраїнського волонтерського руху “Будуємо Україну разом” та заповніть анкету для зголошення https://goo.gl/y4gM4Y

Тел: 0639412079 Віра

Facebook: https://www.facebook.com/burburbuuuuur/


Довідка:

«Будуємо Україну разом» - це культурно-освітній проект, який через волонтерство та подорожі розвиває серед молоді почуття довіри та відповідальності.

Волонтери БУР допомагають українцям, що опинилися в скруті, шляхом ремонту їхніх помешкань, а також працюють над благоустроєм міст: створюють у кожному з них громадські простори та промовисті графіті й мурали.

Ідея табору зародилася влітку 2014 року, коли команда БО «Львівська освітня фундація» побачила наслідки військових дій на сході України і було очевидно, що людям буде важко впоратись зі своїми проблемами самостійно. Того ж року впродовж двох місяців  близько 80 волонтерів допомогли відремонтувати 25 квартир. Така згуртованість місцевої молоді сприяла створенню двох молодіжних платформ– «Вільної Хати» у Краматорську та «Теплиці» у Слов’янську.

За період 2015 – 2016 років волонтерський табір «Будуємо Україну разом» охопив 14 міст, об’єднав 500 волонтерів які  відремонтували більше 50 помешкань та масштабних об’єктів, сконструювали 12 громадських просторів та намалювали 14 графіті.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica