» » Обленерго ледве не ошукали мешканця Виноградівської ОТГ. Допомогли юристи

Обленерго ледве не ошукали мешканця Виноградівської ОТГ. Допомогли юристи

 До Виноградівського центру надання безоплатної первинної правової допомоги звернувся мешканець Виноградівської ОТГ Сергій  з проханням допомогти розібратися у правомірності нарахування рахунків на електроенергію. У результаті юристи допомогли чоловіку уникнути несправедливості та розібратися в справі.

Як повідомляють юристи Виноградівського центру, чоловік пояснив, що кожного місяця він надавав показники лічильника згідно умов договору та справно сплачував рахунки, які йому надходили за спожиту електроенергію. Але за останні 6 місяців Сергій виявив, що йому систематично нараховують більшу суму за електроенергію, яку він фактично не споживав.

Юристка Виноградівського центру надання безоплатної первинної правової допомоги Наталія Коваленко вивчила надані клієнтом документи, проаналізувала норми діючого законодавства і зробила висновок, що правда на стороні клієнта. Дійсно, у даному випадку права чоловіка щодо правомірності нарахування рахунків за електроенергію були порушені.

Юристка допомогла скласти звернення до ПАТ ЕК Херсонобленерго щодо здійснення перерахунку за поточні 6 місяців за встановленими тарифами згідно законодавства України. За результатами розгляду звернення та наданих підтверджуючих документів, ПАТ ЕК Херсонобленерго знайшли недоліки та помилки, у результаті чого чоловікові надали правильний розрахунок.

Юристка Виноградівського центру Наталія Коваленко прокоментувала ситуацію:

«Відповідно до Правил користування електричною енергією для населення (затв. ПКМУ від 26 липня 1999р. №1357), та Типового договору на постачання електроенергії пункта 19 та 41 споживач електричної енергії має право на: 1) Розрахунки населення за спожиту електричну енергію обчислені за діючими тарифами (цінами) для населення на підставі показів засобів обліку. 2) отримання інформації щодо якості електричної енергії, тарифів (цін), порядку оплати, умов та режимів її споживання; 3)отримання електричної енергії, якісні характеристики якої визначені державними стандартами; 4) відшкодування згідно із законодавством збитків, заподіяних внаслідок порушення його прав».

Виноградівський центр надання безоплатної первинної правової допомоги є філіалом херсонського офісу Мережі правового розвитку, що функціонує за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый