» » Бюджет участі в Херсоні прийняли. Що далі?

Бюджет участі в Херсоні прийняли. Що далі?

  Після довгих дискусій наприкінці серпня Херсонська міська рада таки затвердила Положення про громадський бюджет у Херсоні та Міську цільову програму «Громадський бюджет у місті Херсоні на 2018-2022 роки». Це не може не радувати, адже на бюджет участі, на проекти, розроблені самими херсонцями для Херсону, буде виділено 10 мільйонів гривень на бюджетний рік. Але коли ж це диво запрацює? Про це ми вирішили запитати голову херсонської Громадської ради Олександра Мошнягула.

За словами Олександра Мошнягула, в прийнятому Положенні є чимало недоліків та "ляпів", тому Громадська рада доопрацювала документ, ці зміни затвердили представники виконкому та міський голова й вже на наступній сесії міськради очікується внесення змін в Положення. Тоді, коли будуть враховані всі деталі та виправлені всі неточності, можна буде говорити про початок реалізації бюджету участі.

Розгорнутий коментар Олександра Мошянгула дивіться на відео: 

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый