незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Книжковий новорічний подарунок: детектив про підпілля ОУН у Херсоні

Початок нового року почався з приємної несподіванки - виходу цікавої незвичної книжки Олександр Меньшов "Репринти незакінчених чернеток". Олександр Меньшов - херсонець, вдумливий історик, цікавий публіцист. Вже давно читаю його замітки в соціальних ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » І знову демократичний десант у Долматівській ОТГ. Шлях до стратегічного бачення розвитку громади

І знову демократичний десант у Долматівській ОТГ. Шлях до стратегічного бачення розвитку громади

28 листопада експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень вчергове зустрілися з мешканцями Долматівської ОТГ в межах програми “Побудова діалогу в об’єднаних громадах Херсонської області шлях до розв’язання конфліктів”. Цього разу експерти поспілкувалися з мешканцми Долматовки та села Зеленотропинське.

З червня цього року експерти допомагають Долматівці розробити стратегічне бачення розвитку громади, адже саме його відсутність на сьогоднішній день у новоствореній громаді вважають основною проблемою.

Разом з експертами ПЦПСД мешканці населених пунктів вчилися шукати не тільки проблеми, а й шляхи їх вирішення, бачити не тільки  негатив, а й ресурси, які має громада.

Так, в Зеленотропінську мешканці занепокоєні станом сільського клубу, в якому відсутній ремонт та опалення, взимку дуже холодно, тому клуб не виконує своєї функції. Також селяни хочуть мтаи зупинку та церкву, медпункт, пошту. Всього цього на сьогоднішній день в Зеленотропінську немає, зате є інші плюси - гарна народжуваність, земельний ресурс та стадіон.

У Долматівці однією з головних проблем назвали руйнування доріг і будинків перевантаженими фурами. Крім того, в селі зараз немає будинку культури, бо він згорів, треба будувати новий. Мешканці подылилися своїми бажаннями: побудувати поле для міні-футболу, спортивнну залу для молодих жінок, швейний цех, мати власну швидку допомогу, кооператив та холодильники.

За отриманими даними експерти проведуть аналіз, створять і презентують стратегічне бачення розвитку громади.

Фоторепортаж:  Як зустріч відбувалася в селах Світанок, Добропілля, Київка, ви можете побачити на відео.

Проект “Побудова діалогу в об’єднаних громадах Херсонської області шлях до розв’язання конфліктів” здійснює Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження".

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica