» » Сонячні діти разом із батьками змагалися на квест-фестивалі

Сонячні діти разом із батьками змагалися на квест-фестивалі

Родина Гандрабург з Дар'ївки
В Херсоні з 2 по 4 серпня відбувся другий Всеукраїнський сімейний квест-фестиваль «Щасливі разом!» для сімей, які виховують сонянчих дітей, тобто дітей з синдромом Дауна.
У заході взяли  участь 20 сімей з Херсона, Харкова, Києва, Броварів, Одеси, Миколаєва. Переможцями спортивного конкурсу стала родина Міщанінцевих з с.Чорнобаївка Білозерського району Херсонської області,  кулінарного конкурсу – родина Лещенко з м.Київ, творчого конкурсу – родина Маракуліних – Саханевич з м.Скадовськ Херсонської області. Гран прі отримала сім’я Гандрабург з с. Дар’ївка Білозерського району Херсонської області.
Мета фестивалю досягнута. Сім’ї показали, що вони щасливі, успішні та ведуть активний образ життя. Організатори фестивалю залучили понад 50 партнерів , цим самим привернули увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю та увагу влади й приватних підприємців до створення умов для їх повноцінного життя.

На фото родина Міщанінцевих з ЧорнобаївкиНа фото родина Міщанінцевих з Чорнобаївки

на фото родина Саханевич із Скадовськуна фото родина Саханевич із Скадовську

Організатором фестивалю виступила Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» - це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року.  
скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый