» » Сонячні діти розповіли про свої мрії

Сонячні діти розповіли про свої мрії

Сонячні діти в Херсоні  

Вільно спілкуватися з однолітками мріють діти з синдромом Дауна в Херсоні. Саме цю мрію вдалося здійснити під час проведення спортивного фестивалю «Кожен зможе!», який відбувся в вересні цього року. В змаганнях взяли участь 100 дітей, з яких 20 дітей з синдромом Дауна.

Під час заходу херсонські фотографи Вячеслав Гусаков та Ірина Паршина зняли найяскравіші моменти фестивалю та презентували свої роботи в холі Херсонської гімназії № 6. Відвідувачі виставки із задоволенням розглядали світлини учасників фестивалю, не помічаючи відмінностей між дітьми.

Захід відбувся за підтримки Херсонської обласної ради та Херсонської обласної державної адміністрації.

Як відомо, жовтень - місяць обізнаності про синдром Дауна, протягом якого громадські організації, в тому числі і Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини», спростовують стереотипи та формують толерантне ставлення до людей з синдромом Дауна.

   

Сонячні діти Херсона Сонячні діти Херсона Сонячні діти Херсона Сонячні діти Херсона Сонячні діти Херсона 

Організатори:

Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» - це громадська організація, що створена за ініціативою батьків, які виховують дітей з синдромом Дауна та зареєстрована 21 березня 2014 року. 

Сторінка у ФБ https://www.facebook.com/SunnyChildrenKherson/

sunnydity@gmail.com 

Тел.: 0997028895 - Ірина Ханікова, 0505718519 - Тетяна Михайлова.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатно

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 1008191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый