незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше

Свято, яке єднає


Два «края» міста, на День Незалежності (2021-08-24) з’єднав самий відомий херсонський довгобуд, який потрапив до Книги рекордів України за виготовлення унікальної та найдовшої (100 метрів) пост-напруженої монолітної плити балочного типу.
Може здатись що Козир (Голова Херсонської ОДА) улюбленець долі, тому що саме йому випала честь ділом (серед восьми голів ОДА (враховуючи т.в.о.), причетних до будівництва)  довести ділом свою управлінську компетентність. Але в тому і велика заслуга і його попередників, наприклад Юрія Гусєва, який зумів переконати Президента в важливості цього об’єкта для Південного Міста. Згадую, як оперативно вирішив проблему з фінансуванням заступник офісу Президента Кирило Тимошенко. Не можу обійти словами подяки колишнього голову ОДА Гордєєва, який доклав багато зусиль, щоб відновити будівельні роботи. Пам’ятаю десанти київських депутатів, яких «табунами» привозив в Херсон Андрій Путілов.

Але я не хочу тут «розтєкашится» панегіриками по древу на честь керівників області, тому що вони лише «високі» виконавці волі виборців та платників податків, і шляхопровід це трудовий подвиг тисяч будівельників, які не зважаючи на труднощі вперто змінюють на краще обличчя нашого міста.
Всіх з Перемогою, зі святом Незалежності.
 P.S. Замість перерізання стрічок, всі охочі могли долучитись до висадки 30-ти вічнозелених дерев. Я теж доєднався.
Оглядач - Юрій Житняк

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica