незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » Я зверху бачу все - ти так і знай

Я зверху бачу все - ти так і знай


В Херсонській ОДА її Голова Сергій Козир презентував ситуаційний центр, який ще працює в тестовому режимі. Ситуаційний Центр – це ситуаційна кімната на 4-му поверсі Херсонської ОДА з великим монітором, на якому відображаються відео з камер спостереження, розташованих в ключових містах Херсону та області. Спостереження подій в реальному часі на моніторах дозволяє співробітникам Департаменту з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації реагувати на  небезпеки та загрози, відстежувати реальну ситуацію в області на місцяхПоки ще нема серверів, де б могла зберігатись інформація, але в майбутньому і функції і можливості цього центру будуть зростати.
Використання інформації з камер спостереження піднімає на новий рівень процес управління областю, збільшує   якісний рівень прийняття управлінських рішень. Це безумовно перевага, але вона несе і загрози морально – етичного характеру та свободі особистості. І це, поки ще ніяк не врегульовано законодавчо.
Є над чим працювати. Не хотілось, щоб під виглядом забезпечення високого рівня безпеки була принесені в жертву права людей і демократичні засади існування суспільства.
 Ну і в якості жарту на цю тему – музична репліка з культового свого часу фільму.


                                                                      Оглядач - Юрій Житняк

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica