незалежний спостерігач

Херсонська область посіла 6 місце в рейтингу інтеграції регіонів України в європейський економічний простір


Індекс євроінтеграційного економічного поступу Херсонської області протягом п’яти років зріс у півтора рази. За підсумками 2019 р. регіон посів 6 місце в рейтингу областей за ІЄЕП, поліпшивши свою позицію з 2014 р. на 17 сходинок
Результати багаторічного дослідження оголошені під час онлайн-конференції, проведеної Херсонською міською громадською організацією «Центр досліджень південноукраїнського прикордоння» спільно з Херсонським державним університетом, Поліським фондом  міжнародних і регіональних досліджень та Асоціацією регіональних аналітичних центрів за сприяння Програми «МАТRA» Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Учасники онлайн-конференції отримали електронні версії фінального аналітичного звіту.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Довгий слід радянської брехні

Я неодноразово стикався із тим, як радянська влада при будь-якій можливості намагалася приховати правду. Приховувалося все, що завгодно. Наприклад, радянські кадебісти у 50-70-ті роки, тобто вже після смерті Сталіна, намагалися приховати справжній розмах ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Суспільство » To be or not to be ВІктора Ляшка

To be or not to be ВІктора Ляшка

Віктор ЛяшкоTo be or not to be - Таке питання для себе Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко вже вирішив.
                                               ВАКЦИНУВАТИСЬ. КРАПКА.
По результатам візиту у Херсонську область міністр зазначив, що в реанімаційному відділенні де він побував – всі ліжка зайняті  хворими 100 відсотково, які не вакцинувалися, а в «ковідному» відділенні 99% хворих були невакцинованими. 
Міністр наголосив, що по рівню щеплення Херсонщина займає 13 місце в Україні 31% (найкращий у Києві – 61% дорослого населення щеплено), але зараз на Херсонщині найгірша ситуація з захворюваністю по країні. 

Віктор Ляшко наголосив, що Україна здатна вакцинувати 1млн людей за день і в короткі терміни перемогти хворобу, але для цього потрібно, щоб і громадяни дбали про своє здоров’я, бо воно того варте.
Якщо людина попадає на ліжко – то вона в лікарні проведе 14 днів, і на кисні в тому числі. Бувають критичні випадки, коли людина перебуває в лікарні 28 днів. Міністр запропонував взяти інтерв’ю у любого лікаря з ковідного відділення і розповісти   людям про ті жахіття перебігу хвороби, яка не завжди добре закінчується.
Міністр відмітив, що вакцина діє 3 роки, а «ковідний сертифікат» поки дійсний 1 рік.
ВАКЦИНУЙТЕСЯ!
Оглядач Юрій Житняк

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica